Huis van het Kind Hamont-Achel lanceert café voor ouders in spé

16 december ’25 (di)

Ben je in verwachting en wil je graag andere zwangere vrouwen ontmoeten? Dan ben je vanaf 8 januari 2026 van harte welkom bij het café voor ouders in spé! We maken het gezellig in het Huis van het Kind en we babbelen over alles wat bij een zwangerschap komt kijken. Heb je vragen of twijfels? Wil je mooie momenten delen? Je bent van harte welkom! 

Gezinnen die een kind verwachten, staan aan het begin van een nieuwe levensfase. Het Huis van het Kind van stad Hamont-Achel brengt toekomstige ouders graag met elkaar in contact om herkenning en steun te bieden. Want: it takes a village to raise a child. Met café voor ouders in spé bouwen we verder samen aan dat warme ‘dorp’ rondom jonge gezinnen.  

Zwanger? Kom erbij!  

De deuren van het café voor ouders in spé staat open voor alle zwangeren, in elke fase van de zwangerschap. Je vindt er herkenning, steun, gezelligheid en een fijn momentje voor jezelf. Tijdens één van de bijeenkomsten per maand is ook je partner welkom.  

Het café voor ouders in spé gaat vanaf 8 januari 2026 door in het Huis van het Kind (Kloosterstraat 15, Hamont-Achel) op:   

  • de 1e, 2e en 4e donderdag van de maand van 09.00 tot 10.30 uur; 
  • en de 3de donderdag van de maand van 19.30 tot 21.00 uur. 

Let wel: tijdens de schoolvakanties, feestdagen of andere sluitingsdagen gaat de ontmoetingsgroep niet door.  

Nieuwsoverzicht
cafe voor ouders in spe

Openingsuren & contact

Huis van het Kind

adres
Kloosterstraat 153930 Hamont-Achel
Tel. tel.
011 51 05 60
e-mail
huisvanhetkind@hamont-achel.be

Openingsuren

Vandaag: 9 tot 12 uur en 13.30 tot 16.30 uur

Lees meer artikels over