Datum
-
vr 21 november 2025van 19.00 u tot 21.30 u
Locatie
-
Kirstie Louwers
Thomas Watsonlaan 25/1
3930 Hamont-Achel
Info
Na de workshop kan je ervoor kiezen om je juweel te laten gieten in zilver of goud. Dit zit niet in de prijs van de workshop.
De prijs voor het gieten varieert naargelang de grootte en het gewicht van de ring, maar tijdens de workshop bespreken we dit samen duidelijk zodat je precies weet waar je aan toe bent.
Het gieten gebeurt uitsluitend via mijn vaste partner, waarmee ik al jaren samenwerk. De afwerking en eventuele toevoeging van steentjes worden nadien door mijzelf in mijn atelier verzorgd. Op deze manier kan ik de kwaliteit en stijl garanderen waarvoor ik sta. Het is niet mogelijk om het wassen ontwerp mee te nemen of elders te laten gieten.
Na een 5 tal weken kan je het juweeltje ophalen, of het kan ook verzonden worden.
Tijdens deze gezellige en creatieve workshop van gemiddeld 2,5 uur hebben jullie het atelier helemaal voor jezelf.
Samen met je partner ontdek je de fascinerende verlorenwastechniek en ontwerp je stap voor stap een prachtig, handgemaakt juweel dat jullie voor altijd zullen koesteren.
?? Een bijzondere ervaring én een blijvende herinnering!
Belangrijk!! De ticket prijs is per koppel, dus voor 2 personen. Willen jullie graag deelnemen moet je maar 1 ticket kopen.
